június 17-18. (sz-v) Elő a sátrakkal! - Börzsönyjárás
- Részletek
- Szülőkategória: Programok
- Módosítás: 2017. április 24. hétfő, 11:19
Túravezető: Huri Noémi
Útvonal: 1. nap: Nagybörzsöny (Szent István Árpád kori templom, vizimalom) – Pest megyei piroson Salgóvár – Hollókő – Jancsi-hegy – Kemence, Ijúsági tábor, sátrazás.
2. nap: Ijúsági tábor – Tótok útja – Lopona-fejezet – Dr. Korányi Frigyespihenő, Oszlopó-kút – Drégelyvár - vasútállomás.
Táv / szint: 1. nap 14 km/ 600m, 2. nap 19 km/ 600 m.
Utazás: vonatal Bp. Nyugai – Szob, tovább a Transzbörzsönyi Kisvasútal Nagybörzsönybe.
Vasárnap vissza vonatal Drégelyvár - Bp. Nyugaiba vonatal (18-20 óra közöt).
Találkozás: 7.50–kor Bp. Nyugaiban a Z70-es szobi zónázó vonat elejében.
Költség: vonatjegy, kisvasúi jegy, sátorhely az Ijúsági táborban.
Jelentkezés: e-mailben, telefonon május 30-ig.