Idei nyári túrák véget értek, mellékelünk egy-két beérkezett galériát emlékezés képpen esetleg jövő évi kedvcsinálónak :)
Akinek esetleg van hasonló megosztani valója és elküldi, szívesen közzétesszük azt is.
Erdély
Kerekes Zsolti képei http://erdely.metros.fotoalbum.hu/
Szabó Árpi képei http://erdelytura2010.arpadfoto.fotoalbum.hu/
Dolomitok
Fodor Tibor képei http://picasaweb.google.hu/tibifo/ASellaEsKornyeke#

